Fabryka SABA

Założona w 1981 roku fabryka SABA to rodzinne przedsiębiorstwo od początku prowadzone oraz zarządzane przez właścicieli.

Od momentu powstania SABA specjalizowała się w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz dystrybucji taśm samoprzylepnych renomowanych producentów europejskich.
 

W 1999 roku SABA, jako pierwsza w Polsce uruchomiła linię do produkcji taśm samoprzylepnych używając podłoża z folii polipropylenowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych oraz  zautomatyzowanych linii technologicznych nasze produkty wykonywane są w sposób  precyzyjny i dokładny gwarantując stabilność parametrów technicznych.


Technologia firmy SABA wyklucza użycie rozpuszczalników oraz toksycznych komponentów.

W poszanowaniu środowiska naturalnego oraz w trosce o jego dobro w 2014 roku przedsiębiorstwo zainwestowało w odnawialne źródła energii, uruchamiając dwie najnowocześniejsze w Europie niezależne Instalacje Termicznego Przekształcania Odpadów. 

Jedyny w Polsce zintegrowany system odbierania ciepła z instalacji pozwala nam uzyskać energię cieplną oraz elektryczną do zasilania całego Parku Technologicznego. Te ekologiczne rozwiązania przyczyniają się do oszczędzania zasobów naszej planety.

Nasze Fabryki posiadają systemy zarządzania jakością ISO 9001 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Celem ich wprowadzenia jest ochrona środowiska, udostępnianie i propagowanie idei spełniających najwyższe standardy jakości.

Nasze produkty dostępne są w 26 krajach Europy i Świata.


NASZE ATUTY

Komplementarność

Nasza rola wykracza poza produkcję taśm. Klientom oferujemy również doradztwo oraz projekt. Kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie klienta na każdym etapie obsługi.

Innowacyjność

Fabryka pracuje nad ciągłym doskonaleniem produktów oraz poszukiwaniem unikalnych rozwiązań. Współpracujemy z renomowanymi europejskimi dostawcami komponentów, stale wdrażając innowacyjne technologie.

Ochrona środowiska

Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o zachowanie zgodności z założeniami ochrony środowiska.


© SABA 2021    |    Prawa zastrzeżone    |    Realizacja: BLA-ART