Taśmy pakowe

Taśma pakowa na kleju hot-melt

Taśmy pakowe wykonane na bazie mocnego kauczuku syntetycznego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP gwarantują najwyższą jakość produktu. Charakteryzują się dużą przyczepnością oraz elastycznością. Produkt przeznaczony do zaklejania opakowań kartonowych (zarówno tych lekkich, jak i ciężkich). Swoje zastosowanie znajdują głównie w magazynach.

Taśma pakowa na kleju super hot-melt

Taśmy pakowe wykonane na bazie najmocniejszego kauczuku syntetycznego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP. Charakteryzują się dużą przyczepnością i elastycznością. Produkt o wzmocnionej strukturze i zwiększonej ilości kleju przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Doskonałe do zaklejania opakowań kartonowych (zarówno tych lekkich, jak i ciężkich).

Taśma pakowa na kleju freezer

Taśmy pakowe wykonane na bazie specjalnej receptury kauczuku modyfikowanego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonałe zabezpieczenie wysyłek przed niepożądanym otwarciem. Taśma wyprodukowana z myślą o użytku w miejscach o niskich temperaturach takich jak chłodnie, czy magazyny. Produkt do zaklejania opakowań kartonowych (zarówno tych lekkich, jak i ciężkich).

Taśma pakowa na kleju akryl głośny

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie kleju akrylowego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP posiadają szerokie zastosowanie od ochrony produktów podczas transportu i magazynowania do codziennych prac biurowych. Jest to jedna z najbardziej ekologicznych taśm, w których klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do tektury, papieru i folii. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma pakowa na kleju super akryl głośny

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie wzmocnionego kleju akrylowego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP posiadają szerokie zastosowanie od ochrony produktów podczas transportu i magazynowania do codziennych prac biurowych. Jest to jedna z najbardziej ekologicznych taśm, w których klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do tektury, papieru i folii. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma pakowa na kleju akryl cichy

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie kleju akrylowego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonała reklama twojej firmy. Posiadają szerokie zastosowanie od ochrony produktów podczas transportu i magazynowania do codziennych prac biurowych. Dodatkowym jej atutem jest ciche odwijanie rolki, co znacznie zwiększa komfort pracy. Jest to jedna z najbardziej ekologicznych taśm, w których klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do tektury, papieru i folii.

Do użytku ręcznego i maszynowego. Dostępne w kolorach: biały, brąz, transparent.

Taśma pakowa na kleju eco solvent

Taśmy pakowe wykonane na bazie modyfikowanego kleju eco solvent z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonałe zabezpieczenie wysyłek przed niepożądanym otwarciem. Zastosowany klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma pakowa na kleju solvent nośnik PP

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie najmocniejszego kauczuku naturalnego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP. Pozwalają na przechowywanie i transport przesyłek zarówno w bardzo wysokiej, jak i w niskiej temperaturze. Charakteryzują się równą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przyczepnością nawet przy dużym zapyleniu. Idealna do sklejania ciężkich kartonów i paczek w każdych warunkach. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma pakowa na kleju solvent nośnik PVC

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie najmocniejszego kauczuku naturalnego z zastosowaniem nośnika PVC. Pozwalają na przechowywanie i transport przesyłek zarówno w bardzo wysokiej, jak i w niskiej temperaturze. Charakteryzują się równą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przyczepnością nawet przy dużym zapyleniu. Zastosowanie nośnika PVC zwiększa jej elastyczność oraz wytrzymałość taśmy na uszkodzenia mechaniczne (nacięcie, nakłucie, poszarpanie). Idealna do sklejania ciężkich kartonów i paczek o dużym naprężeniu podczas zamykania. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma pakowa na papierze typu KRAFT

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na mocnym impregnowanym papierze typu Kraft pokrytym wysokiej jakości klejem, stosowana do zamykania kartonów z różnego rodzaju tektur. Stanowi bardziej ekologiczną alternatywę dla standardowych taśm pakowych na nośnikach z tworzyw sztucznych. Jest produktem łatwym w recyklingu. Zalecana do zaklejania lekkich przesyłek. Z łatwością można ją urwać ręcznie bez używania ostrzy czy nożyczek.

© SABA 2021    |    Prawa zastrzeżone    |    Realizacja: BLA-ART