Taśmy pakowe z nadrukiem

Taśma z nadrukiem na kleju hot-melt

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie mocnego kauczuku syntetycznego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP, stanowią doskonałą formę reklamy dla twojej firmy! Dzięki zastosowaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Charakteryzują się dużą przyczepnością i elastycznością. Produkt przeznaczony do zaklejania opakowań kartonowych (zarówno do lekkich, jak i ciężkich). Swoje zastosowanie znajdują głównie w magazynach. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na kleju super hot-melt

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie najmocniejszego kauczuku syntetycznego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP, stanowią doskonałą formę reklamy dla twojej firmy! Dzięki zastosowaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Charakteryzują się dużą przyczepnością i elastycznością. Taśmy o wzmocnionej strukturze i zwiększonej ilości kleju przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Doskonałe do zaklejania opakowań kartonowych (zarówno tych lekkich, jak i ciężkich).

Taśma z nadrukiem na kleju freezer

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie specjalnej receptury kauczuku modyfikowanego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonałe połączenie reklamy oraz zabezpieczenia wysyłek przed niepożądanym otwarciem. Dzięki wykorzystaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Taśma wyprodukowana z myślą o użytku w miejscach o niskich temperaturach takich jak chłodnie, czy magazyny. Produkt do zaklejania opakowań kartonowych (zarówno tych lekkich, jak i ciężkich).

Taśma z nadrukiem na kleju akryl głośny

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie kleju akrylowego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonała reklama twojej firmy. Posiadają szerokie zastosowanie od ochrony produktów podczas transportu i magazynowania do codziennych prac biurowych. Dzięki wykorzystaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Jest to jedna z najbardziej ekologicznych taśm, w których klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do tektury, papieru i folii. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na kleju super akryl głośny

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie wzmocnionego kleju akrylowego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonała reklama twojej firmy. Posiadają szerokie zastosowanie od ochrony produktów podczas transportu i magazynowania do codziennych prac biurowych. Dzięki wykorzystaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Jest to jedna z najbardziej ekologicznych taśm, w których klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do tektury, papieru i folii. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na kleju akryl cichy

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie kleju akrylowego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonała reklama twojej firmy. Posiadają szerokie zastosowanie od ochrony produktów podczas transportu i magazynowania do codziennych prac biurowych. Dodatkowym jej atutem jest ciche odwijanie rolki, co znacznie zwiększa komfort pracy. Dzięki wykorzystaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Jest to jedna z najbardziej ekologicznych taśm, w których klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do tektury, papieru i folii. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na kleju eco solvent

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie modyfikowanego kleju eco solvent z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP to doskonałe połączenie reklamy oraz zabezpieczenia wysyłek przed niepożądanym otwarciem. Dzięki wykorzystaniu techniki „sandwich” nadruk na taśmie nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zdrapywaniu, gwarantując najwyższą jakość produktu. Zastosowany klej jej stosunkowo odporny na promieniowanie ultrafioletowe UV ( nie traci swoich właściwości i nie kurczy się pod wpływem działania promieni słonecznych). Łatwo odwijane, szybko przylegają do klejonej powierzchni. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na kleju solvent nośnik PP

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie najmocniejszego kauczuku naturalnego z zastosowaniem wytrzymałej folii BOPP stanowią doskonałą reklamę dla twojej firmy. Pozwalają na przechowywanie i transport przesyłek zarówno w bardzo wysokiej, jak i w niskiej temperaturze. Charakteryzują się równą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przyczepnością nawet przy dużym zapyleniu. Idealna do sklejania ciężkich kartonów i paczek w każdych warunkach. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na kleju solvent nośnik PVC

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na bazie najmocniejszego kauczuku naturalnego z zastosowaniem nośnika PVC stanowią doskonałą reklamę dla twojej firmy. Pozwalają na przechowywanie i transport przesyłek zarówno w bardzo wysokiej, jak i w niskiej temperaturze. Charakteryzują się równą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przyczepnością nawet przy dużym zapyleniu. Zastosowanie nośnika PVC zwiększa jej elastyczność oraz wytrzymałość taśmy na uszkodzenia mechaniczne (nacięcie, nakłucie, poszarpanie). Idealna do sklejania ciężkich kartonów i paczek o dużym naprężeniu podczas zamykania. Do użytku ręcznego i maszynowego.

Taśma z nadrukiem na papierze typu KRAFT

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane na mocnym impregnowanym papierze typu Kraft pokrytym wysokiej jakości klejem, to doskonała reklama dla twojej firmy! Stosowana do zamykania kartonów z różnego rodzaju tektur. Stanowi bardziej ekologiczną alternatywę dla standardowych taśm pakowych na nośnikach z tworzyw sztucznych. Jest produktem łatwym w recyklingu. Zalecana do zaklejania lekkich przesyłek. Z łatwością można ją urwać ręcznie bez używania ostrzy czy nożyczek.

Taśma z nadrukiem bez kleju

Taśmy z nadrukiem bez kleju pozwalają na czytelne oznaczenie terenów niebezpiecznych, terenów budowy, zabezpieczenie głębokich wykopów, obszarów o ograniczonym dostępie itp. Charakteryzują się możliwością szybkiego, ekonomicznego oraz przede wszystkim wielokrotnego instalowania.

APLA

© SABA 2021    |    Prawa zastrzeżone    |    Realizacja: BLA-ART