Termiczne Przekształcanie Odpadów

JUŻ DZIŚ ZACZNIJ BYĆ EKO

SZANOWNI PAŃSTWO

Każdy człowiek , mała czy bardzo duża firma produkuje odpady.
Część z nich ulega biodegradacji, część jest powtórnie przetwarzana , lecz znaczna część musi być utylizowana w bezpieczny dla środowiska sposób.
Ten bezpieczny i bez inwazyjny sposób pozbycia się odpadów to nowoczesny system Termicznego Przekształcania Odpadów
Wysoka temperatura odpowiednia ilość tlenu i katalityczne dopalanie ostatnich cząstek sprawia, że do atmosfery trafia praktycznie czysty dwutlenek węgla, a ten gaz uwielbiają wszystkie rośliny zielone.
Ale to nie koniec dobrych cech nowoczesnej Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów
Odzyskujemy całą energię z procesu utylizacji by węgiel czy ropa naftowa mogła pozostać w ziemi dla następnych pokoleń.

Jednym z głównych zadań, jakie stawia przed sobą firma SABA jest Termiczne Przekształcanie Odpadów również  niebezpiecznych. Jeśli nie są one prawidłowo zagospodarowywane, mogą stanowić ogromne zagrożenie nie tylko dla środowiska, lecz także dla ludzi. Nasi eksperci doradzą Państwu, jak racjonalnie zarządzać odpadami i pomogą w opracowaniu odpowiedniej strategii działania

Pragniemy Państwa poinformować, iż zrealizowaliśmy projekt pt:. " WDROŻENIE NOWEJ TECHNOLOGII TERMICZNEGO PRZEKSZTAŁCANIA ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH Z TWORZYW SZTUCZNYCH", który jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

W związku z powyższym wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę polegającą na zagospodarowaniu odpadów przemysłowych pochodzących z procesów wytwórczych firm zewnętrznych o bardzo wysokiej kaloryczności w instalacji termicznego przekształcania odpadów w procesie odzysku.

W nowo powstałej i jednej z najnowocześniejszych INSTALACJI TERMICZNEGO PRZEKSZTAŁCANIA ODPADÓW Firma SABA będzie się zajmować odbiorem i utylizacją odpadów przemysłowych, po produkcyjnych, kosmetycznych, niebezpiecznych, chemicznych, przeterminowanych, tworzywa sztuczne etc...

Jako odbiorca odpadów posiadający wszystkie wymagane zezwolenia, gwarantujemy zasady współpracy zgodne z wymogami Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.


NASZE ATUTY 

  • JAKOŚĆ USŁUG DOSTOSOWANA DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW Z POSZANOWANIEM ŚRODOWISKA NATURALNEGO 
  • WŁASNA INSTALACJA DO TERMICZNEGO PRZEKSZTAŁCANIA ODPADÓW Z CAŁKOWITYM WYKORZYSTANIEM UZYSKANEJ ENERGII 
  • ZNAJOMOŚĆ RYNKU LOKALNEGO POŁĄCZONA Z WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM 

   
OFERUJEMY

  • Własne środki transportu
  • Odbiór odpadów z miejsca wskazanego przez klienta 
  • Profesjonalną obsługę 

Osiągnięcia

Skontaktuj się

Saba Sp. z o.o. 
ul. Przemysłowa 34, 09-400 Płock
tel. +48 24 / 262-58-30
email: biuro@saba.plock.pl

Copyright © SABA 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projek i realizacja: E1-Interactive